Job offers
0
0
Konsultant SAP CO
Published on: 1714003200

Obecnie, dla naszego Partnera, który jest wiodącym dostawcą w dziedzinie konsultingu, usług technologicznych i transformacji cyfrowej poszukujemy Konsultanta SAP CO, który wesprze globalny zespół we wdrożeniu scentralizowanego systemu finansowo-księgowego oraz powdrożeniowej obsługi i rozwoju istniejących modułów.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting
  • Lokalizacja:Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków
  • Tryb pracy: Model hybrydowy (40% praca z biura, 60% praca zdalna)
  • Podróże służbowe: 10-20%
  • Długość projektu: Współpraca długofalowa
  • Wymagane języki: Angielski (C1)
  • Rodzaj umowy: B2B

Zakres zadań:

  • Zrozumienie potrzeb, procesów i wymagań działów biznesowych w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania
  • Wsparcie istniejących globalnych aplikacji S4/HANA oraz wdrażanie wymagań do przypisanych systemów i aplikacji
  • Identyfikacja obszarów do poprawy oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań
  • Opracowywanie koncepcji optymalnego odwzorowania procesów biznesowych w obszarze SAP CO
  • Tworzenie projektów technicznych do wdrożonych rozwiązań
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych dla realizacji wymagań
  • Zapewnienie pomyślnego wdrożenia i implementacji rozwiązań
  • Współpraca z zespołem programistów
Closes in 19 days!

Location:

Salary:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektach wdrożeniowych SAP CO
  • Doświadczenie w konfiguracji i testowaniu rozwiązań
  • Doświadczenie w tworzeniu planów i podręczników użytkownika
  • Umiejętność pisana dokumentacji technicznej i projektowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów dla Kluczowych Użytkowników SAP
  • Znajomość procesów księgowych, w tym obszar kontrolingu i raportowania
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Komunikatywność oraz analityczne myślenie

Mile widziane:

  • Znajomość: SAP Business One (Finance), SAP Predictive Analytics, MS Power BI (Power Query, DAX), Jira
  • Doświadczenie jako Super User w procesach rozwoju istniejących systemów biznesowych oraz wdrażania nowych rozwiązań IT z zachowaniem odpowiedniej logiki i reguł biznesowych (m.in. SAP Paybacks and Chargebacks, projekt Data Analytics w oparciu o technologię Snowflake Data Cloud)
  • Doświadczenie we wdrożeniach AA/CO-PC/CO-PA/CO-OM/CO-ML/TR
  • Znajomość procesów biznesowych w jednej z branż: Industry, Postal & Parcel
  • Certyfikaty SAP, SAP S/4HANA

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami SAP w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kara Multisport
  • Budżet szkoleniowy
  • Spotkania integracyjne

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients